3_1

5

4

3

2

0

1
Джерело: Кафедра біотехнології і мікробіології
6 листопада об 11:20 для студентів 4-го курсу в рамках дисципліни «Мікробіологія, санітарія і гігієна виробництв з основами НАССР» лекцію з водопідготовки для фармацевтичних та харчових виробництв провів випускник КТИПП (зараз НУХТ), старший викладач кафедри технології цукру і підготовки води, сертифікований спеціаліст з водопідготовки міжнародного рівня, генеральний директор компанії ТОВ «Системи чистої води» («CWS») Барашовець Ярослав Олександрович.

З самого початку студентам пояснили відмінності нормативних вимог до води вітчизняних та міжнародних стандартів. Велику увагу було приділено сучасним систем очищення води та їх модернізації на провідних українських та світових фармацевтичним підприємствах.

Окрім того студенти мали можливість зблизька роздивитися фільтри різноманітних конструкцій.

Ярослав Олександрович поділився своїм багаторічним досвідом по досягненню відповідного ступеню очищеної, знезараженої води з нормалізованим мінеральним складом. Після лекції студенти з лектором активно вели обговорення цікавих для них запитань.

Всі присутні подякували Ярославу Олександровичу за цікаве висвітлення теоретичних та практичних аспектів водопідготовки для фармацевтичних та харчових виробництв.