20180526_170717

У неділю 27 травня у Водно-інформаційному центрі «Музей води» пройшов день «відкритих дверей» з нагоди святкування Дня Києва. Метою свята є виховання у наймолодшого покоління шанобливого ставлення до води та живої природи, формування світогляду збереження чистої води на Землі.

Дітям допомогли поринути у світ води студенти-волонтери Національного університету харчових технологій. У заході прийняли участь студенти груп ТІ-2-6 та ТІ-2-7, а також викладачі кафедри технології цукру та підготовки води – к.т.н., доцент Шейко Таміла та асистент Пастух Ганна.

Протягом дня на території музею панувала атмосфера свята, де маленькі відвідувачі змогли розважитись на ігрових майданчиках, відчути себе справжніми рибалками, випробувати свої навики стрільців у водному тирі, а також насолодитись казковою атмосферою шоу мильних бульбашок. Батьки разом з дітьми змогли ознайомитись з експозицією музею, присвяченій природному колообігу води у природі, технології очищення води, методами раціонального водокористування в побуті, здійснити віртуальну подорож каналізаційним колектором до очисних споруд Бортницької станції аерації.

День відкритих дверей у Музеї води подарував усім присутнім незабутні враження та емоції. Дирекція музею висловила подяку організаторам та волонтерам заходу, а також запропонувала майбутню співпрацю щодо використання водно-інформаційного центру у якості базового об’єкту практики та захисту дипломних робіт для студентів НУХТу.