IMG_2448

3 квітня на кафедрі технології цукру і підготовки води відбулась відкрита лекція професора Виговського В.Ю. з навчальної дисципліни «Технологія цукру»  для студентів третього курсу денної форми навчання.

На лекції була присвячена технологічному процесу очищення соку на стадії ІІ сатурації. Лектором на високому теоретичному та методологічному рівні викладено навчальний матеріал. Зокрема, в ході представлення використано мультимедійні засоби, що дозволило найбільш повно висвітлити питання хімізму процесу, особливостей технологічного режиму та апаратурного оформлення ІІ сатурації. Також, враховуючи багаторічний досвід викладання дисципліни, професором Виговським В.Ю. були обговорені не лише теоретичні відомості проведення процесів у цукровому виробництві, а й наведено приклади практичного  застосування цих знань у професійній діяльності.

При обговоренні на засіданні кафедри було відзначено актуальність представленого матеріалу, доступне і зрозуміле його подання, налагоджену комунікацію зі студентами і загальний високий рівень проведення лекції.

IMG_2448 IMG_2449 IMG_2450 IMG_2451