29594466_1701120176621092_7986757820880327033_n

Колектив Національного університету харчових технологій щиро вітає доктора технічних наук, професора кафедри технології цукру та підготовки води РЕВУ ЛЕОНІДА ПАВЛОВИЧА, який 26 березня 2018 року відзначив свій 85-й день народження.

Професор Рева Л.П. зробив вагомий внесок у розвиток вчення про хімічну кінетику технологічних процесів, дослідження гідродинамічних, процесних і апаратних аспектів очищення соків з впровадженням найбільш ефективних варіантів у виробництво.

Ветеран праці, Відмінник освіти і науки України, нагороджений почесними грамотами МОН України, медаллю за винахід («Прогресивний протитечійний переддефекатор»), грамотою переможця конкурсу «Кращий науково-педагогічний працівник факультету», професор Рева Леонід Павлович і сьогодні плідно працює, вкладаючи свій вагомий внесок у рейтинг кафедри технології цукру та підготовки води.

Шановний Леоніде Павловичу! Щиро вітаємо Вас з Ювілеєм! Бажаємо Вам здоров’я, довгих років життя, родинного щастя, творчих успіхів та благополуччя. Нехай множаться для Вас звичні для людини гаразди, повниться радістю душа, збуваються всі Ваші мрії та надії. Ваші знання, Ваша мудрість, Ваш величезний життєвий досвід дають наснагу не тільки багатьом поколінням студентів, з якими Ви працюєте вже впродовж десятків літ, а й Вашим численним учням, аспірантам, колегам, усьому науково-педагогічному колективу Національного університету харчових технологій. Спасибі за те, що і сьогодні залишаєтеся прикладом для нас, людиною слова, людиною за яким хочеться слідувати. Для нас Ви завжди є прикладом мудрості й чесноти. Нехай оптимізм та невичерпна енергія й надалі будуть Вашими постійними супутниками у житті!