IMG-5b3604f6dacc91ddc53d5ef9356cc595-V

Важливою подією  у житті виробників та наукової спільноти цукрової галузі стала щорічна Міжнародна науково-технічна конференція «Перспективи розвитку цукрової промисловості України». В рамках конференції відбулися зустрічі викладачів кафедри технології ….з представниками заводів, під час яких обговорили результати виробничого сезону 2017 року та окреслили плани для майбутньої співпраці.  Серед питань, що підіймалися в ході обговорень — пошук шляхів підвищення ефективності технологічних процесів виробництва цукру, покращення його якості. Виробничники поділились досвідом щодо активного впровадження в цукрову галузь міжнародних стандартів (НАССР, ISO 22000, ISO 9001).

Важливою частиною конференції стали доповіді провідних вчених у галузі цукрового виробництва: завідувача кафедри технології цукру і підготовки води,  д.т.н., проф. Гусятинської Н.А., д.т.н., проф. Реви Л.П., к.т.н., доц. Петриченка І.Б. У своєму виступі д.т.н., проф. Гусятинська Н.А. відзначила важливу роль кафедри у кадровому і науково-технічному забезпеченні цукрової галузі України. Також завідувач кафедри  виступила з доповідями «Аналіз ефективності сучасних дезінфекційних засобів у виробництві цукру» та «Застосування цеоліту для підготовки живильної води при екстрагуванні сахарози у бурякової стружки».

Д.т.н., проф. Рева Л.П. доповідав про необхідність впровадження об’єктивних методів оптимізації технологічних процесів очищення дифузійного соку, Петриченко І.Б. виступив з доповіддю  «ІІ ступенева І сатурація – практичний досвід використання».

Викладачами кафедри у рамках проведення конференції здійснено профорієнтаційну роботу серед провідних підприємств та фірм цукрової галузі.

Серед слухачів конференції – студенти спеціалізації «Технології цукру та полісахаридів», які не тільки змогли отримати сучасну інформацію щодо основних напрямків розвитку галузі, впровадження новітніх технологічних процесів, але й мали нагоду поспілкуватися з представниками фірм та цукрових заводів. Велику цікавість студенти виявили  до інноваційних рішень, що були представлені на виставці обладнання, допоміжних матеріалів, засобів контролю для цукрової галузі.