IMG-1592f3fec46642e760aac6ccee0965eb-V[1]

Викладачі кафедри технології цукру і підготовки води, а саме завідувач кафедри Гусятинська Н.А. та ас. Барашовець Я.О. (ген. директор ТОВ «Системи чистої води»), взяли участь у семінарі «Сучасні методи децентралізованих водопідготовки та водоочищення. Використання інноваційної інформації в освітньому процесі», що тривав з 12 по 14 березня у КПІ ім. Ігоря Сікорського. У рамках семінару доповідали Астрелін І.М. декан хіміко-технологічного факультету КПІ, Малецький З.В. представник Норвезького університету природничих наук, Мітченко Т.Є. президент ГО «Всеукраїнське водне товариство WaterNet» та інші представники наукової спільноти водної галузі.

Одним з пріоритетних питань семінару було актуалізація підготовки фахівців з водопідготовки та водоочищення в Україні. З докладом про основні аспекти підготовки фахівців водної галузі виступив декан хіміко-технологічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського. В ході обговорення учасники семінару ділились досвідом формування професійної компетентності майбутніх фахівців в галузі підготовки води в різних ВНЗ. Завідувач кафедри  Наталія Гусятинська представила основні пріоритети щодо підготовки бакалаврів з напряму «Харчові технології та інженерія» та магістрів за спеціалізацією  «Технологія питної води та водопідготовки харчових виробництв» на кафедрі «Технології цукру і підготовки води».

Обговорення актуальних питань щодо якості води продовжили в лабораторіях кафедри ТНВ, В і ЗХТ — Центр «Сучасні водоочисні технології» (КПІ ім. Ігоря Сікорського),  на виробництві ТОВ «НВО Екософт», ТЕЦ-6.