IMG_0046[1]

Днями завідувач наукової лабораторії технології цукру, цукровмісних продуктів та інгредієнтів Інституту продовольчих ресурсів Національної академії аграрних наук України, доцент кафедри Технології цукру та підготовки води Національного університету харчових технологій Шейко Таміла відвідала одне з передових підприємств цукрової галузі ТОВ «Цукроагропром» філія «Глобинський цукровий завод».

Під час зустрічі з працівниками технологічної лабораторії Таміла Шейко обговорила перспективи навчання на кафедрі технології цукру і підготовки води НУХТ. Навчання на нашій кафедрі дає можливість здобути актуальну спеціальність, а також підвищити свій рівень підготовки для тих працівників, що вже працюють на підприємствах цукрової галузі, але не мають вищої освіти.

Здобуття вищої освіти та вдосконалення своїх знань і умінь дає можливість успішно пройти щаблі на своєму підприємстві від лаборанта до працівників керівної ланки: начальників структурних підрозділів, лабораторій, змінних технологів, головних технологів виробництва та ін.

Запрошуємо майбутніх студентів до лав нашої кафедри, а виробничників підвищити свій кваліфікаційний ступінь!

P71015-103503 IMG_0046[1]