На нашій кафедрі працюють справжні професіонали своєї справи!

У Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» пройшла Х Міжнародна виставка LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. Hi-TECH, за офіційної підтримки Міністерства освіти і науки України та інших профільних міністерств і відомств, асоціацій і бізнес-об’єднань.

Традиційно у виставці взяв участь Генеральний директор ТОВ «Системи чистої води», старший викладач кафедри Технології цукру і підготовки води НУХТ Ярослав Барашовець.

LABComplEX – унікальний інтегрований проект, який об’єднує найбільшу спеціалізовану виставку, що не має аналогів в Україні і змістовну науково-практичну програму, у рамках якої відбудуться конференції, семінари, круглі столи та майстер-класи.

Участь у спеціалізованих виставках і форумах надає можливість викладачам і студентам кафедри тримати руку на пульсі сучасних технологій!

IMG_0813 IMG_0831 IMG_0837 IMG_0838 IMG_0829 IMG_0818 IMG_0839 IMG_0836