IMG_0487_1

Представники кафедри «Технології цукру і підготовки води» постійні учасники спеціалізованих виставок.

Студенти спеціалізації «Технології питної води та водопідготовки харчових виробництв», завідувач кафедри технології цукру та підготовки води Навчально-наукового інституту харчових технологій Наталія Гусятинська та доцент кафедри Валентина Остапенко відвідали міжнародну спеціалізовану виставку «Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв», що проходила 19-21 вересня 2017 року на території Виставкового Центру «КиївЕкспоПлаза». Виставка «Індустрія напоїв» — це єдиний загально визнаний майданчик в Україні, що охоплює ввесь технологічний ланцюжок виробництва напоїв, починаючи від сировини, техніки, технологій і пакування до логістики та маркетингу.

Представники кафедри також були присутні на круглому столі «Стан та тенденції розвитку виробництва напоїв в Україні та в світі», що відбувся у рамках виставки. Під час обговорень доповідачі поділились своїм досвідом і думками з ключових питань. Присутні учасники отримували нову ціну інформацію щодо стану галузі. Провідною темою для обговорень було створення діалогу між вітчизняними виробниками продукції, постачальниками і розробниками обладнання та науковцями. Серед учасників були представники малого бізнесу, споживачі та шанувальники продукції індустрії напоїв. Учасники отримали найбільш повну і сучасну інформацію про виробників, стан та розвиток технологій та обладнання, що застосовуються в світі, реальні і практичні поради та рекомендації від провідних професіоналів галузі, науки та освіти. Під час обговорень були намічені та визначені нові терміни, стан, проблеми та інновації галузі.

Можливість відвідувати різноманітні профільні виставки, форми і освітні наукові конференції дає студентам Національного університету харчових технологій неоцінений запас досвіду, нових знайомств, цінної інформації і професійних контактів. Представники кафедри «Технології цукру і підготовки води», є постійними учасниками обговорень і завдяки набутим знанням студенти кафедри завжди гідно представляють університет на міжнародному рівні.

IMG_0493 IMG_0490 IMG_0488 IMG_0486