Hisilicon K3

Відбулась зустріч Асоціації виробників мінеральних та питних вод України

19 вересня в інформаційному агентстві Укрінформ відбулась зустріч виробників та експертів галузі організована Асоціацією виробників мінеральних та питних вод України. Метою зустрічі було розглянути останні зміни в законодавчому полі України а саме, прийняття Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

Спеціалісти галузі обговорили шляхи налагодження співпраці з Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів для розробки чітких та об’єктивних вимог до операторів ринку  під час перевірок.

До обговорення ключових тем зустрічі приєднались завідувач кафедри технології цукру і підготовки води Національного університету харчових технологій, професор Наталія Гусятинська, та доцент кафедри, директор з якості та розвитку ТОВ «Росяна» Валентина Остапенко.

Ключовою стала доповідь Геннадія Кузнєцова, розробника Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», що розповів про законодавчі новації Закону України про державний контроль харчових продуктів.

В своїй доповіді виконавчий директор асоціації « « Бамбура О.Ф. звернула увагу на актуальність розроблення нових нормативних актів щодо якості бутильованої води. Окрім того вказала, що асоціація плідно співпрацює з науковими та освітніми установами, зокрема Національним університетом харчових технологій.

Слід зазначити, що співпраця Асоціації виробників мінеральних та питних вод України та Національного університету харчових технологій дає можливість «тримати руку» на пульсі сучасних тенденцій водопідготовки. Представники асоціації є постійними гостями університету, завдяки чому студенти кафедри технології цукру і підготовки води дізнаються актуальні новини безпосередньо від представників ринку.

Hisilicon K3