IMG_5622_1

Перспективи навчання в Національному університеті харчових технологій

В сумському коледжі харчової промисловості студенти спеціальності «Виробництво цукристих речовин та полісахаридів» зустрілися з професором кафедри технології цукру і підготовки води Національного університету харчових технологій Валерієм Виговським.

На сьогоднішній день спеціальність є дуже актуальною, адже тривалий час трудові кадри на цукрових заводах не оновлювались і галузь відчуває дефіцит молодих, кваліфікованих працівників.

Звертаючись до студентів, Валерій Виговський наголосив, що вони зробили правильний вибір, обравши для навчання спеціальність, яка дає гарну технічну підготовку. Спеціалісти галузі потрібні на виробництві і конкурентоспроможні на ринку праці.

Також студенти познайомилися з історією Національного університету харчових технологій, який у 2014 році відзначив своє 130-річчя, дізнались про діяльністю кафедри, перспективи працевлаштування, культурну та наукову складову навчання в університеті.

Валерій Виговський наголосив про важливість для випускників коледжу продовжувати навчання. Отримання ступеневої освіти в НУХТ —  стане запорукою майбутніх кар’єрних злетів. Також професор відповів на запитання студентів та побажав їм успішного навчання й цікавого насиченого студентського життя.

IMG_5628 IMG_5635 IMG_5639