DSC

29-30 березня в Національному університеті харчових технологій пройшла щорічна міжнародна конференція цукровиків «Перспективи розвитку цукрової галузі України». Про підготовку фахівців для цукрової галузі за спеціалізацією «Технологія цукру та полісахаридів» розповіла завідувач кафедри Технології цукру і підготовки води Наталія Гусятинська.

Сьогодні галузь потребує висококваліфікованих спеціалістів технологів і ця тенденція буде тільки зростати. Національний університет харчових технологій являється єдиним в Україні вищим учбовим закладом IV рівня акредитації, що готує фахівців для цукрової галузі, а відповідно кафедра технології цукру і підготовки води є профільною щодо підготовки зі спеціалізації  технології цукру та полісахаридів.

Завідувач кафедри відмітила, що кафедра і цукрові заводи потребують відповідно студентів та висококваліфікованих фахівців, але в той же час це завдання не може вирішитися без взаємовигідної співпраці обох сторін.

Наталія Гусятинська зазначила, що основним напрямком співпраці має стати підвищення професійного рівня майбутнього фахівця шляхом:

1.Відбору випускників шкіл безпосередньо підприємством з навколишнього регіону, що забезпечить не тільки мотивацію кращого навчання студента  в університеті, але й надасть можливість роботодавцю впливати  на професійну компетентність майбутнього фахівця під час навчання і проходження практики.

2.Навчання за кошти юридичних осіб (цукрового заводу) студентів певних спеціальностей (технолог, енергетик, механік та ін.), які згідно договорів після закінчення навчання повернуться працювати на цукровий завод.

3.Направлення працівників заводів, що мають фахову освіту після технікумів чи коледжів, на навчання за скороченою формою (заочне чи  денне).

Для якісної підготовки фахівців важливо постійно модернізувати лабораторну базу кафедри  відповідним сучасним оснащенням, що сприятиме набуттю необхідних практичних навиків майбутніх фахівців. Наталія Гусятинська подякувала за співпрацю і допомогу в оснащенні приладами директора ВП «Жданівський цукровий завод» Володимира Омельченка за подарунок кафедрі у 2016 році сучасного лабораторного кондуктометра OHAVS.

DSC_0199 DSC_0201 786ff3246f63807d9db6fe68146e0dc3 DSC_0191 DSC_0192 DSC_0228