????????????????????????????????????

Без імені

До Всесвітнього дня води у прес-центрі Укрінформ відбулося урочисте засідання Асоціації виробників мінеральних та бутильованих вод України. Серед гостей заходу – завідувач кафедри технології цукру і підготовки води нашого університету Наталія Гусятинська.

У ході зустрічі були наведені підсумки роботи Асоціації за минулий рік, представлена стратегія на 2017 рік, а також обговорювались актуальні питання щодо ринку води в Україні.

Зокрема, наводилася статистика зростання та динаміки ринку безалкогольних напоїв, основні тенденції розвитку ринку бутильованої води, шляхи до гармонізації законодавства ЄС та України у галузі виробництва та продажу мінеральних та питних вод, пропозиції Асоціації, щодо вимог ЕС. Порівнювалися вимоги регуляторної політики ЄС та України у галузі виробництва фасованих бутильованих вод. Також присутні обговорили проект звернення до Міністерства здоров’я України щодо перспективи запровадження Гігієнічних вимог до води природної мінеральної.

Окреме питання, яке слід виділити, – тісна співпраця Асоціації з Національним університетом харчових технологій і, зокрема, кафедрою технології цукру і підготовки води.

Вода є одним із найбільш цінних природних ресурсів. В Україні Всесвітній день води відзначається з 1995 року. Його девізом є: «Вода — це життя».