IMG

Викладачі кафедри технології цукру і підготовки води, доцент Ігор Петреченко, доцент Юрій Резніченко і старший викладач Ярослав Барашовець відвідали Тальянківський агротехнічний коледж із метою ознайомлення його студентів із перспективами подальшого навчання в нашому університеті.

Тальянківський коледж Уманського національного університету садівництва є одним із найавторитетніших на Черкащині навчальних закладів. Викладачі кафедри технології цукру і підготовки води поспілкувалися зі студентами спеціальностей «Виробництво і переробка продукції рослинництва» та «Виробництво і переробка продукції тваринництва» і детально познайомили зі спеціальностями, за якими навчають на кафедрі – «Технології цукру та полісахаридів» та «Технології питної води та водопідготовки харчових виробництв» та розповіли про перспективи працевлаштування.

Всі бажаючі отримали рекламні матеріали з детальною інформацією про Навчально-науковий інститут харчових технологій НУХТ, у структурі якого функціонує кафедра, та спеціальності, за якими відбувається навчання. Після закінчення виступів усі присутні були запрошені на День відкритих дверей, який відбудеться в університеті 25 березня.

Тальянківський коледж пишається своїми випускниками і сподівається, що студенти коледжу і надалі примножуватимуть славні традиції навчального закладу отримуючи нові знання, навички і вміння навчаючись у подальшому в Національному університеті харчових технологій.