IMG_7713

b1f29682c63c1d17f51f9acf66aee42e dd3e08be93d1aa5de2d42fbae9e063db

27 лютого щемливе свято прощання з випускниками відбулося у Навчально-науковому інституті харчових технологій (ННІ ХТ). Нагадаємо, що інститут був створений менше року назад, тож це було перше вручення дипломів, що додало хвилювання урочистостям, адже адміністрація прагнула подарувати своїм першим випускникам по-справжньому тепле сімейне й незабутнє свято. І це колективові ННІ ХТ блискуче вдалося. У актовій залі зібралися дирекція інституту, завідувачі й викладачі випускових кафедр, студенти молодших курсів, батьки й друзі винуватців урочистостей.

Щирі напутні слова адресували своїм вихованцям директор ННІ ХТ Оксана Кочубей-Литвиненко, проректор університету з наукової роботи Олександр Шевченко, проректор університету з науково-педагогічної та виховної роботи Лариса Арсеньєва, заступник директора ННІ ХТ навчальної роботи і практичної підготовки Георгій Гончаров, заступник директора ННІ ХТ з наукової та патентно-ліцензійної роботи Петро Шиян, заступник директора ННІ ХТ з навчально-виховної роботи Наталія Пушанко, завідувачі випускових кафедр – технології консервування, проректор університету з навчально-виробничої діяльності та розвитку Олександр Бессараб, технології цукру і підготовки води Наталія Гусятинська, технології хлібопекарських і кондитерських виробів Володимир Ковбаса, технології зберігання і переробки зерна Олег Шаповаленко, біотехнології продуктів бродіння і виноробства Анатолій Куц, технології м’яса і м’ясних продуктів Людмила Пешук, технології молока і молочних продуктів Галина Поліщук, технології жирів та парфумерно-косметичних продуктів Тамара Носенко, технології оздоровчих продуктів Галина Сімахіна, експертизи харчових продуктів Світлана Усатюк.

Директор інституту Оксана Кочубей-Литвиненко і відповідальна за організацію виховного процесу; інформаційну діяльність в ННІ ХТ і за роботу зі студентами 1 курсу Ольга Чернюшок вручили кращим із кращих подяки та грамоти за успіхи у навчанні, вагомі здобутки у науковій роботі, активну громадську діяльність, здобутки у спорті та культурно-масовій діяльності.

Сертифікати магістрам вручали завідувачі їх випускових кафедр спільно із заступниками директора ННІ ХТ Інною Карпович, Анастасією Пухляк, Оксаною Вашекою, Оленою Супрун-Крестовою та відповідальним за роботу зі студентами, за профорієнтаційну діяльність і зв’язок з підприємствами та випускниками Романом Кириленком.

Від випускників своїм педагогам, адміністрації і співробітникам університету й інституту сердечно подякувала Романа Дячук. Студенти молодших курсів подарували магістрам і всім присутнім музичні вітання.

Цього дня Навчально-науковий інститут харчових технологій НУХТ випустив у самостійне професійне життя 178 творчих, креативних і надзвичайно обдарованих особистостей, 49 з яких отримали дипломи з відзнакою. Спільні фото на добру пам’ять і боннети, що раз у раз злітали під стелю актової зали, стали завершальним акордом свята.

Нехай доля буде прихильною до вас, випускники!

IMG_7744 IMG_7737 IMG_7731 IMG_7740 IMG IMG_7713