IMG

16 лютого 2017 року доцент кафедри технології цукру і підготовки води Світлана Шульга разом зі студентами 2 і 3 курсу професійного спрямування «Технології питної води та водопідготовки харчових виробництв» взяли участь у виїзному інформаційному прес-клубі «Технологія підготовки питної води» ПАТ «АК «Київводоканал».

Засідання відкриває ряд зустрічей, що регулярно відбуватимуться на ПАТ «АК «Київводоканал» і на які планують запрошувати провідних фахівців галузі та студентів і викладачів профільних навчальних закладів м. Києва.

Перше засідання клубу відбулося за участі головного інженера Департаменту експлуатації водопровідного господарства Володимира Костюка та начальника Інформаційного управління — прес-секретаря Анни Слободянюк.

Під час зустрічі учасники познайомилися з повним циклом водопідготовки, що відбувається на Деснянській водопровідній станції.

Студенти і викладачі кафедри технології цукру і підготовки води з нетерпінням чекають на наступне засідання прес-клубу.IMG_6171 IMG_6164 IMG_6137 IMG_6134 IMG_6133 IMG_6132 IMG_6127 IMG_6119