_dsc1004-1

19 листопада Національний університет харчових технологій в черговий раз «відкрив двері» перед школярами, випускниками технікумів та майбутніми абітурієнтами, які нині стоять перед вибором вищого навчального закладу для подальшого вступу. Майбутні абітурієнти, здебільшого учні 10-го та 11-го класів, мали змогу детально ознайомитися з інститутами і факультетами університету.

Представники ННІ харчових технологій аспіранти кафедри Технології цукру і підготовки води Нечипор Тетяна і Мартинюк Аліна пояснили усім бажаючим правила прийому у 2017 році, розповіли про професійне спрямування кафедри, перспективи навчання за спеціальностями «Технології цукру та полісахаридів» та «Технології питної води та водопідготовки харчових виробництв», можливості працевлаштування випускників, а також відповіли на численні запитання абітурієнтів та їх батьків. Відвідувачі отримали рекламні матеріали університету та мали змогу відвідати науково-дослідну лабораторію кафедри, ознайомитися з особливостями технології водопідготовки для харчових виробництв.

Кафедра технології цукру і підготовки води є сучасним навчально-науковим центром з технології виробництва цукру і цукристих речовин, підготовки питної та технологічної води для виробництва харчових продуктів. За понад 120 років свого існування кафедра підготувала більше 6100 інженерів-технологів виробництва цукру та цукристих речовин та є єдиною в цій галузі на освітянських теренах України. Кафедра постійно рухається в напрямку інноваційного розвитку, тим самим забезпечуючи високу якість підготовки фахівців.

Випускники за спеціальністю «Технології цукру та полісахаридів» отримують високотехнологічну освіту на основі поєднання знань із загально інженерних, природничих, гуманітарних дисциплін. Кафедра забезпечує викладання профільних дисциплін: технології цукрового виробництва, технології цукропродуктів та цукрозамінників, технології крохмалю та крохмалепродуктів, технології пектину і пектинопродуктів, мікробіологія виробництва цукристих речовин, інноваційні технології та продукти галузі та ін.

Сьогодні кафедра здійснює підготовку фахівців за новою спеціальністю «Технології питної води та водопідготовки харчових виробництв». Наразі спеціальність є дуже актуальною, оскільки вода є середовищем життя, технологічним агентом, засобом транспортування та очищення та ін. Наші випускники вирішують проблеми якості води, здатні здійснювати проектування і обслуговування підприємств з виробництва фасованих вод та напоїв, технологічне забезпечення систем підготовки питної води та очищення стічних вод підприємств і міст, забезпечувати контроль та управління якістю води.

Під час навчання студенти мають можливість проходити виробничу практику на сучасних підприємствах: «Росинка», «Оболонь», «Carlsberg», «Київводоканал», ВАТ «Дніпровський крохмалепатоковий комбінат», цукрових заводах, в науково-дослідних установах та ін.

Серед наших випускників — провідні вчені, що працюють в наукових установах України та світу, керівники різних ланок на підприємствах харчової промисловості, цукрових заводах, підприємствах з виробництва фасованих вод та напоїв, у лабораторіях експертизи харчових продуктів, центрах оцінки якості питної води та продукції._dsc1004 _dsc1001 DSC03407 nzj6mmYjpAg Шаблон міні-фото e67356d125fce57be6a1db6e8fc2f75c Без имени-1 1ad4b32d1d0e3921ce89e781548da939 e653138a4bea4444e3befb7a545e5385 41ed447a910827ea5a3dc5ecb63f23cf 6bb4a94d25bd27e0ea1b53cd06a35578 d29e3369d591d3b594ea35f25465f9e6 eb913f604b6a9235d50911e1e036c0d7

Бажаємо успіху майбутнім абітурієнтам та запрошуємо на навчання!