dsc_0856-1

У рамках інформаційно-консультаційного практикуму, що працював на базі університету для фахівців великих і середніх підприємств пивоварної галузі та міні-пивоварень, завідувач кафедри технології цукру і підготовки води, д.т.н., професор. Наталія Гусятинська познайомила гостей із новою науково-дослідницькою лабораторію кафедри.

Учасники практикуму також мали змогу прослухати лекцію «Сучасні технології очищення води для виробництва пиво-безалкогольної продукції та виробничих лабораторій» к.т.н., доцента кафедри технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проектування Юрія Змієвського.

Присутні познайомилися з актуальними проблемами в технології водопідготовки, дізнались про існуючі технологічні прийоми та їх застосування для підготовки питної води, що є невід’ємним етапом при виробництві високоякісної продукції.

dsc_0843 dsc_0866 dsc_0856