dsc_0475-1

18 жовтня студенти Навчально-наукового інституту харчових технологій разом із аспірантом кафедри технології цукру і підготовки води Тетяною Нечипор відвідали головну подію лабораторної індустрії України – IX Міжнародну виставку LABComplEX, в рамках якої представлений весь спектр обладнання, технологій, спеціалізованих меблів, витратних матеріалів, а також комплекс послуг по створенню, оснащенню, модернізації всіх типів і видів лабораторій різних галузей промисловості, науково-дослідницької сфери і медицини.

Участь у роботі виставки брав старший викладач кафедри Ярослав Барашовець, який довгий час працює на ринку водопідготовки України і є генеральним директором компанії ТОВ «Системи чистої води».

Викладач із радістю поділився багаторічним досвідом та познайомив майбутніх спеціалістів із основними аспектами підготовки та очистки води, адже брав безпосередню участь у встановленні обладнання для виробництва апірогенних інфузійних розчинів на підприємствах «Новофарм-Біосинтез», «Інфузія».

Студенти отримали вичерпні відповіді на свої питання та змогли визначити для себе пріоритетні напрямки особистісного розвитку на майбутнє.

dsc_0469 dsc_0475 dsc_0448 dsc_0452 dsc_0456 dsc_0460