img_4672-1

Протягом тижня на кафедрі технології цукру і підготовки води відбувалися захисти дипломних проектів і робіт за ОКР «бакалавр» студентів денної форми навчання, за напрямком підготовки «Харчові технології та інженерія». 28 випускників бакалаврату представили на розгляд екзаменаційної комісії свої наукові доробки.

Відкрила засідання з захисту дипломних робіт і проектів голова ДЕК, завідувач кафедри технології цукру і підготовки води, професор Наталія Гусятинська побажанням студентам достойно представити свої проекти перед членами комісії. До складу ДЕК також увійшли: професор кафедри технології цукру і підготовки води Леонід Рева, професор кафедри технології цукру і підготовки води Олена Грабовська та секретар – асистент кафедри Олена Головіна.

Щороку випускники демонструють високий рівень підготовки, актуальність й ґрунтовність своїх досліджень. Всі студенти підготували доповіді на високому рівні, довели актуальність і практичну цінність виконаних технічних рішень, показали високий рівень знань, відповідаючи на численні питання членів Державної екзаменаційної комісії.

Оголошуючи своє рішення, члени ДЕК привітали випускників із присвоєнням їм освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» і побажали успішно здати вступні іспити до магістратури.

img_4676 img_4684 img_4692 img_4695 img_4700 img_4705 img_4753