img_4487-1

У неділю у Водно-інформаційному центрі «Музей води» відбувся День відкритих дверей із нагоди святкування Дня Києва. Протягом дня на прилеглій території Музею панувала атмосфера свята, де маленькі відвідувачі змогли розважитись на ігрових майданчиках, відчути себе справжніми рибалками, випробувати свої навички стрільців у водному тирі, а також насолодитись казковою атмосферою шоу мильних бульбашок. Батьки змогли вільно оглянути експозицію музею. Огляд експозиції дає змогу в нетрадиційній формі познайомитися з водою, процесом водопідготовки, методами раціонального водокористування в побуті, здійснити подорож каналізаційним колектором до очисних споруд Бортницької станції аерації.

Дітям допомогли поринути у світ розваг студенти-волонтери нашого університету. За підтримки кафедри технології цукру та підготовки води були організовані студенти, які із задоволенням випробували себе в ролі аніматорів.

У заході взяли участь студенти кафедри технології цукру та підготовки води, кафедри технології консервування, а також студенти факультету автоматизації і комп’ютерних систем, факультету хлібопекарських і кондитерських виробництв, факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

День відкритих дверей у Музеї води подарував усім присутнім незабутні враження та емоції. Дирекція Музею висловила подяку організаторам і волонтерам заходу, а також запропонувала майбутню співпрацю щодо використання Водно-інформаційного центру у якості базового об’єкту практики для студентів нашого вишу.img_4491 img_4492 img_4493 img_4487 img_4490 img_4489 img_4488