img_5449-1

На шляху до знань важливим етапом є не тільки наполегливе навчання, а і правильний відпочинок. Розширити світогляд – долучитись до природничої науки і мистецтва, вирішили студенти групи ТЦВ-1-5 із доцентом кафедри технології цукру і підготовки води Світланою Шульгою.

Першим пунктом подорожі став парк Т.Г. Шевченка, після якого студенти завітали до Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків, у якому міститься найвизначніша збірка закордонного мистецтва. Наявність у музейній колекції надзвичайно вартісних та унікальних пам’яток мистецтва забезпечила музею славу далеко за межами країни. На теренах України музей входить до трійки найкращих художніх музеїв закордонного мистецтва. Особливу увагу студентів привернули музейна збірка скульптур і перлина графічних збірок музею Ханенків – серія офортів «Лихоліття війни» Гойї, що нараховує вісімдесят відбитків.

Після відвідин художнього музею студенти завітали у Національний науково-природничий музей НАН України – один із найбільших науково-природничих музеїв світу і найбільший природничий музей України. В ньому зібрані понад 30 тис. експонатів, що розповідають про виникнення, будову та еволюцію Землі, її рослинний і тваринний світ, їхнє минуле та сучасне, про історію матеріальної культури племен і народів, що заселяли територію України. Центральне місце в музеї посідає комплекс діорам – ландшафтні експозиції та біогрупи, кількість яких сягає 24. Студенти відвідали усі наявні музейні експозиції: геологічну, палеонтологічну, зоологічну та ботанічну, які являють собою окремі музейні підрозділи і, в свою чергу, складаються з різних тематичних виставок.

Отримавши незабутні враження і емоції, студентам вдалось відпочити та зарядитися енергією і силою для складання прийдешньої сесії.

img_5449 img_5457 img_5461 img_5505 img_5502 img_5481 img_5474 img_5467 img_5508 img_5515 img_5528 img_5533 img_5541 img_5449-1