IMG_0555 IMG_0558 IMG_0561 IMG_0564 IMG_0568 IMG_0569 IMG_0550

Навчання у Національному університеті харчових технологій дає можливість здобути знання і навички з майбутньої спеціальності. Поглибити теоретичну базу та розширити горизонт ознайомившись з новітніми досягненнями в галузі, студенти можуть відвідуючи галузеві виставки та приймаючи участь у науково-практичних конференція, круглих столах тощо.

Так, 17-20 травня спеціалісти та магістри спеціальностей «Технології цукру та полісахаридів» та «Технології питної води та водопідготовки харчових виробництв» разом з старшим викладачем кафедри технології цукру і підготовки води Ярославом Барашовцем відвідали 18-ту Міжнародну виставку опалення, водопостачання, вентиляції та спеціального обладнання AQUA TERM 2016.

У форумі взяли участь 345 компаній більш ніж з 15 країн світу: Австрія, Вірменія, Англія, Іран, Італія, Іспанія, Китай, Латвія, Литва, Польша, Біларусь, Румунія, Сербія, Словаччина, Туреччина, Узбекистан, Чехія, Німеччина. В цьому році на виставці Aqua Therm вперше були представлені павільйони США та Франції.

У рамках форуму відбулися різноманітні заходи, учасником яких і стали викладачі та студенти кафедри. Зокрема студенти взяли участь у семінарах «Новітні продукти для домашньої водопідготовки», «За і проти зворотного осмосу». А також, у рамках форуму, відвідали Всеукраїнську галузеву конференцію «Механізми забезпечення водопостачання». Окремий інтерес студенти виявили до спеціалізованого салону «Фільтри та технології очистки води»

Студентам та молодим науковцям було цікаво поспілкуватись із провідними спеціалістами та ознайомитись з інноваційними технологіями в галузі очищення та підготовки води, що стане у нагоді при виконанні наукової роботи та у дипломному проектуванні. Виставка вразила майбутніх фахівців широким переліком представленого новітнього лабораторного обладнання та вимірювальних приладів.