site9

IMG_0437 IMG_0438 IMG_0439 IMG_0434 IMG_0435 IMG_0436

Викладачі кафедри технології цукру і підготовки води Олена Грабовська та Оксана Деменюк провели виїзне практичне заняття зі студентами другого курсу у  Незалежній випробувальній лабораторії аналізу води ТОВ «Компанія Субос», атестованій УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ на технічну компетентність і незалежність.

Вже 11 років на ринку питних вод України існує ТМ «Еталон». Підприємство ТОВ «Компанія Субос» виробляє воду питну артезіанську «Еталон негазовану» в асортименті: природна, класична, пом’якшена, демінералізована та вода йодована. У 2003 році за високу якість, конкурентоспроможність та екологічну чистоту води «Еталон» ТОВ «Компанія Субос» була нагороджена дипломом лауреата загальнонаціонального конкурсу «Вища проба», а продукцію компанії включено до «Реєстру кращих товарів України».

Директор підприємства Крячко Олександр Іванович для наших студентів провів дуже цікаву екскурсію підприємством, розповів, що артезіанська вода видобувається з власної свердловини глибиною 323 м юрського геологічного горизонту. Відповідно до типу води, підібрані системи доочистки. Вода також озонується та знезаражується ульрафіолетом. Розлив готового продукту здійснюють на автоматизованій системі підготовки та розливу американського виробництва EUROPA 400, в роботі якої повністю виключено контакт людини з водою і чистим бутлем.

Студенти перевірили на власному досвіді, що лабораторія підприємства обладнана сучасним спектрометричним устаткуванням та іншими приладами, які забезпечують високу точність, оперативність і достовірність аналізу. Всі методики атестовані УКРМЕДСТАНДАРТ. Виміри здійснюються висококваліфікованими фахівцями – хіміками-аналітиками. Спеціалісти підприємства постійно контролюють технологічний процес і якість води. Все обладнання, тара мають гігієнічні висновки МОЗ України. Готова продукція сертифікована за показниками безпеки Державним стандартом України.

Виробник води ТМ «Еталон» ООО «Компанія Субос» з листопада 2007 року стала членом Міжнародної асоціації виробників бутильованої води (EBWA). Умовою вступу в EBWA є відповідність європейським стандартам якості. Тому наші майбутні спеціалісти повинні знайомитися з новітніми технологіями підготовки, перевірки якості і розливу вітчизняних бутильованих вод.