сайт

IMG_9511 IMG_9507 IMG_9518 3 сайт

Студенти третього курсу кафедри технології цукру і підготовки води, які навчаються за спеціальністю «Технології питної води та водопідготовки харчових виробництв» разом із доцентом кафедри Оксаною Деменюк провели виїзне лекційно-практичне заняття на одному з найбільших в Європі пивоварних заводів – ПАТ «Оболонь». На підприємствах корпорації працює близько 6,5 тисяч осіб, а на одному лише головному заводі «Оболонь» у Києві – більше 3000 працівників, велика кількість яких є випускниками нашого університету.  Спеціаліст підприємства Оксана Косенко прочитала розширену лекцію «Виробництво пива та безалкогольної продукції корпорації «Оболонь». Студенти познайомилися з історією підприємства, отримали інформацію щодо асортименту слабоалкогольних та безалкогольних напоїв, які випускає підприємство нині. Ознайомилися зі всіма стадіями виробництва пива і підготовки води безпосередньо на території заводу. Прослухали детальну розповідь про сировину, обладнання та  основні технологічні етапи, які застосовуються у виробництва пива. Дізналися, що якість продукції заводу «Оболонь» контролюється у трьох лабораторіях: виробнича лабораторія здійснює контроль сировини, що поступає та допоміжних матеріалів, технологічного процесу забезпечуючи технологів і працівників цехів достовірною інформацією про всі якісні характеристики продукції і проходження технологічного процесу; лабораторія відділу технологічного контролю, яка відстежує параметри готової продукції і лише вона дає право на відвантаження продукції в торгову мережу; радіологічна лабораторія проводить контроль всієї сировини і готової продукції щодо вмісту радіоактивних елементів. Дізналися  також те, що на підприємстві є ще одна унікальна лабораторія – експериментальна, її співробітники досліджують нові технології та розробляють нові продукти.Виїзне заняття надовго залишиться в пам‘яті студентів, сприятиме кращому засвоєнню лекційного і практичного матеріалу, а також опануванню своєї професії.