IMG_5134.1

IMG_5134 IMG_5131Святкування Всесвітнього дня води започатковано в 1993 році Генеральною Асамблеєю ООН і відзначається щороку 22 березня. Головною метою заходу є  нагадування всім жителям Землі про величезну важливість води для життя на нашій планеті.

В Україні Всесвітній день води відзначається з 1995 року. Його девізом є: «Вода — це життя». Вода є одним із найбільш цінних природних ресурсів. Постійне зростання населення і розвиток промислового виробництва збільшують потребу у воді і загострюють проблему її захисту. Саме тому, Асоціація виробників мінеральних та питних вод України запросила представників кафедри технології цукру та підготовки води нашого університету на щорічну зустріч виробників мінеральних і питних вод України та експертів галузі, присвячену Всесвітньому дню води. Обговорювались актуальні питання гармонізації законодавства у сфері бутильованих вод, якості води та ситуації на ринку продукції в Україні та країнах ЄС. Серед ключових доповідей заходу: «Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо харчових продуктів» та подальші кроки щодо адаптації законодавства про безпечність та якість харчових продуктів відповідно до європейського» – Геннадія Кузнєцова, голови Правління Ліги виробників харчових продуктів; доповідь виконавчого директора Асоціації виробників мінеральних та питних вод України Оксани Бамбури про роботу Асоціації з приводу представництва інтересів виробників у проектах нормативних документів; аналіз розвитку галузі виробництва напоїв і фасованої води у світі за 2014-2015 рр. – Тетяни Стрикаленко, почесного президента Асоціації виробників мінеральних та питних вод України.

У заході взяли участь завідувач кафедри технології цукру і підготовки води Наталія Гусятинська та доцент кафедри Валентина Остапенко.