DSC04827.1

DSC04827 DSC04807 DSC04808 DSC04816

Журналісти телеканалу «Україна» завітали до університету, щоб дізнатися експертну думку щодо сучасного стану цукрової промисловості України та прогнозу аграрних експертів про перехід на імпортну продукцію.

Свій коментар із приводу ситуації, що на сьогоднішній день склалась у цукровій промисловості, надав професор кафедри технології цукру і підготовки води, д.т.н. Леонід Рева. Розмова, зокрема, торкнулась питань доцільності перероблення цукру-сирцю, його якісної характеристики та харчових властивостей.  Фахівець розповів, що цукор у складі вуглеводів є основним джерелом енергії для організму людини. Фізіологічна норма його споживання в середньому становить 100 г на день, а для осіб, що займаються важкою фізичною або розумовою працею, – 120 г, що визначає щорічну потребу внутрішнього ринку України  близько 2 млн. т цукру.

Бурякоцукрова галузь завжди відігравала важливу роль в економіці України. Так у період 1986–1990 рр. в Україні виробляли щорічно близько 5 млн. т бурякового цукру. При цьому, у Франції – 3,9, Німеччині – 3,7, США – 3,0 млн. т., тобто Україна була світовим лідером із виробництва бурякового цукру. Тому найважливіше питання, що розглядалось, –  вплив ввезення та перероблення тростинного цукру-сирцю на майбутнє цукрової галузі України.